Doplnejch výzva 2019

#DOPLNEJCH VÝZVYA 2019 očima Evžena Sičevského 

Jaká byla #DOPLNEJCH VÝZVA 2019 pro účastníky minulého ročníku se dozvíte ve videu níže

Čau, jak jistě víte mame za sebou #doplnejch Výzvu 2019..

V krátkosti bych se k tomu vrátil a provedl malou rekapitulaci.

 

dostal jsem na starost 3 nezkušené a jednoho lehce zkušeného borce na trénování. Po osobní schůzce kde jsme probrali detaily tréninků, vize do budoucna a jak budeme v přípravě pokračovat, jsme se vrhli do osobních treninku. S každým jsme odjeli trénink  (ve kterých jsme pokračovali i během přípravy ) kde jsme vychytávali mouchy techniky. Každý hnedka na prvním tréninku dostal zahul, protože 10x10 na dřep, bench a tah není úplný easy ani pro zkušeného borce. Vždyť to znáte, co Vám budu povídat, jsme přece trojbojari ne maratonci. Vrátíme se k myšlence. Poté co jsme odjeli trénink jsme si zase sedli a s každým domluvil plán na další část pripravy, to znamená: kolikrát týdně budem trénovat, jaké soutěže navštívíme a nastavili jsme jasný cíl.

 

Povedlo se nám za celou přípravu navštívit celkem 4 závody! A to jsou Mistrovství Čech juniorů a dorostu, Grand prix slovakia, Mistrovství České republiky juniorů a dorostu a  Pohár starosty města Zbýšov. Kde jsme ukázali, že příprava jde správným směrem. Kluci se do toho vrhli #doplnejch. 

 

Vyvrcholení celé #Doplnejch VÝZVY bylo MČR Raw kde kluci ukázalico v nich je a bojovali do posledního mrtvého tahu o umístění v celkovém pořadí.  

 

Já jako trenér mladých závodníků jsem získal zkušenosti, který nejdou koupit. Jsem rád, že kluci ve mě vložili svou důvěru a věřím, že byli spokojeni jak s tréninkovou metodou, coachovánim tak i s výsledným progresem v jejich totalu! 

 

V neposlední radě chci poděkovat hitec-nutrition za sponzorské dary pro kluky, která jim pomohla jak k zlepšení regenerace tak i nebrání nějakého toho kila svalu.

 

Teď se naskytne otázka “ Co dál? “...

 

A dal nás čeká #Doplnejch Výzva 2020! Tak co seš ready a chceš se s náma pustit do této těžké výzvy a ukázat nám, že máš na to dat do toho všechno a jit #Doplnejch?!