Roman Zelenka

Máme tu pro Vás rozhovor s dalším členem našeho nového projektu Doplnejch challenge 2019. Roman již má nějaké zkušenosti z alternativní federace a tento rok poprvé nastoupí v IPF.

1)Čau Romane prvně bych tě chtěl přivítat v našem týmu Doplnejch powerlifting a rád bych tě poprosil aby jsi se nám představil. 

Ahoj, je mi 23 let vážím 94 kg, jsem ze Slaného a trénuju v kladenském fitness centru Dream Body Fitness, kde působím i jako osobní trenér. 

 

2)Jaké máš očekávaní od projektu? Líbí se ti společné tréninky v Eagle Fitness nebo radši trénuješ sám? 

Jelikož už mám nějaké závodní zkušenosti, očekávám dolazení techniky a zlepšení výkonů. Co se týče tréninků, tak jsem zvyklý trénovat sám, ovšem kdo nezkusil trénink v Eaglu, nemůže pochopit to kouzlo společných tréninků A především : Pokud chceš být nejlepší, musíš trénovat s nejlepšími  

 

3) Jaké máš dosavadní výsledky v třech disciplínách?

Na závodech zapsáno 200 dřep (v bandážích), 140 bench a 240 mrtvola. Tréninkově 215, 150, 250

4) Cílem projektu je odzávodit na Mistrovství ČR v klasickém silovém trojboji dorostenců a juniorů jakého výsledku by jsi rád dosáhl?

Jelikož jsem v květnu na MMČR v jiné federaci byl třetí, chtěl bych i tentokrát udělat bednu Když se budeme bavit o totalu, chtěl bych se konečně přehoupnout přes 600.