top of page
09-1-19-0433.png

David Lupač

Níže si můžete přečíst rozhovor s předsedou oddílu Doplnejch powerlifting Davidem Lupačem, který zhodnotil rok 2018 a nastínil plány do budoucna.

Ahoj Davide máme tu začátek nového roku a náš tým má za sebou premiérový rok na scéně soutěží v silovém trojboji jak by jsi to jako předseda oddílu zhodnotil?

 

Ahoj, zdravím všechny čtenáře článků na našich týmových stránkách. Tým Doplnejch powerlifting jsem založil v lednu roku 2018 s úmyslem pozvednout úroveň závodníků v České republice.

Máme za sebou první rok činnosti a musím říci, že velmi úspěšný. Mám velikou radost z toho, co se nám za rok povedlo vytvořit. Když si představím, že jsme na začátku, vidím v tom velký potenciál k růstu. Aktuálně je nás v týmu 25 členů a dále se rozrůstáme. Jak jsem řekl už na začátku, chci se zaměřit na mladé kluky a holky, kteří před sebou mají celou kariéru a mají v sobě odhodlání se zlepšovat a dát do toho maximum. Minulý rok jsme se zúčastnili dvanácti závodů a posbírali na nich dvanáct bronzových, šest stříbrných a devět zlatých medailí. Doufám, že v tomto roce bude počet medailí ještě větší.


 

Naše členská základna se neustále rozšiřuje co je vizí týmu, kde vidíš Doplnejch powerlifting dejme tomu za 5 let?

 

Vizí Doplnejch powerlifting je být nejlepší a největší tým silového trojboje v České republice. A mít také to nejlepším zázemí, aby bylo možné nadále vychovávat co možná nejlepší závodníky, kteří budou schopni obstát i v mezinárodní konkurenci.

 

Jaké závody nás čekají v jarní části sezóny?

 

První závod na který pojedeme bude Mistrovství Čech v silovém trojboji, na tomto závodě se představí několik nových tváří které ještě nemají závodní zkušenost. Je to sice soutěž v dresech a většina našich závodníků do něj nastoupí v RAW vybavení, ale já hlavně chci, aby sbírali závodní zkušenosti a vyzávodili se. Můj názor je takový, že prvních pět závodů je o sbírání zkušeností a až potom se začne závodník nějakým způsobem profilovat. Pochopí co se od něj očekává a i příprava je od té doby kvalitnější.

Další ze závodů bude Mistrovství České republiky v silovém trojboji dorostenců a juniorů, na tomto závodě se pravděpodobně představí pouze dva naši závodníci a to Evžen Sičevskyj, se kterým máme jediný cíl a to vyhrál absolutního mistra České republiky. Dalším závodníkem by měl být Petr Schnajberk pro něj to bude závodní premiéra. Další juniory a dorostence v týmu chci připravit až na letní část sezony. Jejich poslední závod byl v polovině prosince a nyní jsou v objemové fázi přípravy.


 

Děkuji za rozhovor a budeme držet palce, ať se týmu v novém roce daří.

 

Děkuji a přeji všem v nové sezóně co nejvíce nazvedaných kilogramů bez zranění. #doplnejch

Spolecne_foto_soustedení_vol.2_B_W.jpg

Foto soustředění VOL.2

Tabulky výkonů závodníků

-RAW silový trojboj

-EQ silový trojboj

-RAW benčpres

bottom of page