top of page
35194223_10209343536784119_1726755261638

Lukáš Nosek

Níže si můžete přečíst rozhovor s Lukášem Noskem po Mistrovství České republiky v klasickém silovém trojboji 2018.

Ahoj Lukáši mohl by ses nám prosím tě představit a říct nám čím se živíš?


Ahoj, Jsem Lukáš Nosek je mi 27 let a jsem vedoucí pobočky v pražské Aktin pobočce.

Co tě k silovém trojboji přivedlo?


Posledních pár let co jsem cvičil se svým kamarádem Igorem nás více chytlo silově založený trénink než klasická “pumpička”. Ale přímo mě přivedlo asi to, jak jsem začal náš tým natáčet do videí ze závodů a chtěl jsem to jednoduše taky zkusit a překonat své maxima.

V neděli jsi poprvé zúčastnil Mistrovství republiky mužů v klasickém silovém trojboji. Jak jsi spokojený s výsledkem a výkonem který jsi předvedl?

Spokojený jsem. Zvedl jsem si dřep o 2,5kg na rovných 170kg. Bench jako moje vcelku silná disciplína stále stojí na 120kg a mrtvý tah, kde mám stále rezervy je stále na 200kg. Celkově jsem spokojený a vím na čem zapracovat na příští rok, kde můj cíl je dostat se na VT1.

 

Jsi členem našeho týmu Doplnejch powerlifting od samého začátku. Líbí se ti koncepce fungování našeho oddílu?

 

Upřímně jsem nadšený. Myslím si, že máme Top zázemí a reprezentativnost, která zatím v ČR nemá obdoby a líbí se mi jak se stále posouváme. Dobrá atmosféra na závodech a povzbuzování, které dokáže člověka dohnat k lepším výkonům


 

Máš nějaké cíle kterých by jsi chtěl v silovém trojboji dosáhnout?

 

Zatím se chci dostat na VT1 což je momentálně zlepšit total o 35kg a zapracovat na kvalitě videí ze závodů.

 

Chtěl by jsi někomu poděkovat?

 

Chtěl bych poděkovat své přítelkyni Míše (též členky našeho týmu) za neskutečnou podporu, Davidovi Lupačovi, že se snaží stále posouvat tým dopředu a celkově klukům z Eaglu fitness za skvělou atmosféru při trénincích.

bottom of page