top of page
IMG_4729.jpeg

Report ze soustředění Doplnejch Powerlifting vol. 4

4. soustředění a motivační video

V sobotu 9.2. proběhlo 4. soustředění oddílu Doplnejch Powerlifting, které je pojato hlavně jako teambuilding. Tentokrát jsme si nejen zatrénovali, ale natáčeli jsme motivační video.

Setkání proběhlo jako obvykle v Barbell Gym Praha v pražských Vršovicích. Náš hostitel Ondra “Semeno” Semík se zároveň postaral i o kuchyni, ale o tom až později. Sešli jsme se ve 14 hodin a začali jsme prezentací k nadcházejícímu Deadlift Challenge vol. 3. O tom si ale určitě povíme více v dalších článcích. 

OI000293.JPG
OI000303.JPG
OI000319.JPG

Sešlo se nás celkem 20, z toho většina odjela svůj trénink a zbylých 6 vyvolených odpočívalo u kávy, energy drinků, muffinů, makových buchet a zprovozňovalo pípu s malým soudkem piva.

Do průběhu tréninku zasahoval Kryštof Veber s Davidem do technik a opravovali ostatní kluky. Odjela se mrtvola, následoval bench a dřepy. Všechno zaznamenával kameraman Zajda, který s námi i natáčí video logy na Ronnie.cz

OI000275.JPG
unnamed.jpg
OI000310.JPG

S příchodem večera jsme začali připravovat natáčení videa. Nastavili jsme správné osvětlení, kluci nasměrovali projektor na Miši obličej a umělecké dílo započlo. Více nebudeme prozrazovat, ale pár fotek jako ochutnávka ukázat můžeme.

Text: Vítězslav Rosík

Foto: Lukáš Nosek

bottom of page