top of page
59393650_1387938281347890_65822205442953

Evžen Sičevskyj

S Žeňou jsme se vydali na Mistrovství Světa v silovém trojboji juniorů EQ. Jaké ambice má a co se dařilo a nedařilo v přípravě se můžete dozvědět v rozhovoru níže.

1)Ahoj Evžene, momentálně se nacházíme v kanadském městě Regina ve kterém se letošní rok koná Mistrovství světa v silovém trojboji dorostenců a juniorů v dresech. Jak jsi spokojený s přípravou na tento závod?

 

Ahoj, příprava jako vždy nešla hladce, ale to k tomuto sportu patří. Ale nakonec si myslím, že dopadla nejlépe jak mohla a uvidíme co se mi povede předvést na Mistrovství Světa. Chtěl bych zapsat 850kg.

 

2) V jaké disciplíně vidíš největší zlepšení od posledních závodů?

 

Největší zlepšení pozoruji v dřepu. Na příští  národní soutěži, to znamená na Mistrovství republiky, bych chtěl překonat národní rekord a zapsat 350kg. Bohužel ale nejmenší progres je v benchpressu.

 

3) Minulý rok jsi na Mistrovství Světa závodil v kategorii do 93 kg a obsadil jsi deváté místo. Na letošním Mistrovství Evropy jsi vyhrál kategorii juniorů do 105 kg. Jaké máš nyní ambice?

 

Ambice jsou vždy velké. Hlavní je ukázat zlepšení a třeba získat nějakou tu placku, momentálně jsem v nominaci na druhé příčce. Doufám, že se této příčce udržim a získam medaili. 

Děkuji za rozhovor a přejeme ti hodně štěstí do závodu.

Závod můžete sledovat na:  https://goodlift.info/live1/onlineside.html  v sobotu v 1 ráno českého času. 

dřep 320kg 

bottom of page