top of page

Tréninkový videolog: Doplnejch powerlifting (02/2019)

Závodníci z týmu Doplnejch powerlifting mají slušně našlápnuto! Jen pár dní po natáčení dnešního dílu videologu vyrazil vedoucí týmu David Lupač do Japonska na Mistrovství světa v bench-pressu, odkud se tento týden vrací, aby v sobotu 1. června s týmem Doplnejch bojoval na mistrovství Čech družstev. A nezahálí ani jeho svěřenci. Spolu s Davidem, který v Japonsku získal ve své kategorii páté místo, závodil v Tokiu i Evžen Sičevskyj, který nakonec skončil čtvrtý. Evžen přitom velice úspěšně bojoval na přelomu dubna a května na mistrovství Evropy, odkud si přivezl zlato! Mezi další úspěšné Davidovy závodníky patří i Jan Jindřich, který se právě připravuje na mistrovství světa RAW ve švédském Helsingborgu. S Davidem, Evženem i Janem Vás v tomto videu čeká rozhovor!

Dnešní video vzniklo na soustředění týmu Doplnejch, které se konalo v sobotu 11. května v Barbell Gymu v pražských Vršovicích. Jak sami uvidíte, součástí soustředění byla i relaxace v bazénu a grilovačka. Samozřejmě to není poslední teambuildingová akce Davidova týmu. Další se chystá na léto, kdy proběhne vícedenní kemp v jižních Čechách. Jestli Vás zaujaly aktivity týmu Doplnejch powerlifting, který je čerstvou a rostoucí silou na poli českého powerliftingu, můžete se o něm více dozvědět z jeho motivačního videa. Pokud byste se chtěli stát součástí týmu, neváhejte jej kontaktovat pomocí formuláře na webové stránce doplnejchpowerlifting.cz!

V tomto článku najdete také videopozvánku na Deadlift Challenge vol. 3, kam Vás David a závodníci z týmu Doplnejch powerlifting srdečně zvou! Více se o akci dozvíte na deadlift.cz.

text: ronnie.cz

bottom of page